Gorgona Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Gorgona Hotel Skala Sykamineas met 11 kamers is voorzien van een terras, op 15 minuten rjden vanaf het klooster van de Aartsengel Michaël. Er is een bagage-opslag op het terrein.

    Dit hotel in Skala Sykamineas is gelegen op 7 km afstand van het klooster van de Aartsengel Michaël. Gasten kunnen naar Moúdhros gaan, die is 45 km van dit hotel.

    De kamers in Gorgona Skala Sykamineas hebben gratis Wi-Fi en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u in deze kamers met airconditioning een apart toilet en een douche. Bepaalde units bieden uitzichten op de stad.

    Kavos Cafe is gelegen vrij dicht bij deze accommodatie in Skala Sykamineas en serveert Mediterrane gerechten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer0310K011A0083901

    Kameropties bij Gorgona Hotel Skala Sykamineas

    De kamers in Gorgona Skala Sykamineas hebben gratis Wi-Fi en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u in deze kamers met airconditioning een apart toilet en een douche. Bepaalde units bieden uitzichten op de stad.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Gorgona Hotel Skala Sykamineas

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Gorgona Hotel Skala Sykamineas

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Kan Gorgona Hotel huisdieren accepteren?
      Gasten die in Gorgona Hotel verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gorgona Hotel Skala Sykamineas